Tanfoglio IFG TF-COMPACTF-10 Force Compact F 10mm Auto Caliber with 3.62″ Barrel, 11+1 Capacity, Overall Black Finish, Picatinny Rail Frame, Serrated Steel Slide & Rubber Grip
2 in stock
SKU: TSW|146335 Category:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Tanfoglio
Manufacturer Part Number
TFCOMPACTF10
Action
Double Action Only
Barrel Length
3.62"
Caliber/Gauge
10mm